Kontakta oss

Tommy Svensson

Uthyrning 

tommy.svensson@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 29

Mattias Hock

Uthyrning

mattias.hock@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 35

Andre Nilsson

Uthyrning 

andre.nilsson@rondellenmaskin.se

Växel: +46 (0) 320 - 71 54 36

Ahmed Ahmedén

Verkstad

ahmed@rondellenmaskin.se

Växel: +46 (0) 320 - 45 09 98

Jimmy Jensen

Verkstad

jimmy@rondellenmaskin.se 

Växel: + 46 (0) 320 - 45 09 98

Peter Lagerhult

Försäljning 

peter@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 18

Mikael Falk

Försäljning 

mikael.falk@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 33

Anders Bengtsson

Försäljning

anders@rondellenmaskin.se

Direkt: + 46 (0) 320 - 71 54 17

Bert Hedin

Lager 

bert@rondellenmaskin.se

Direkt: + 46 (0) 320 - 71 54 31

Lisa Lundberg

Marknad

lisa@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 26

Ida Dahlberg

Administration/Ekonomi

ida@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 13

Samuel Lundberg

VD

samuel@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 11

Anita Lindstrand

Uthyrning

anita@rondellenmaskin.se

Direkt: + 46 (0) 320 - 71 54 21

Morgan Mellquist

Uthyrning entreprenadtillbehör

morgan@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 23

Tommy Henningsson

Verkstad

tommy@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 27

Jonathan Johansson

Verkstad

jonathan@rondellenmaskin.se

Växel: +46 (0)320 - 45 09 98

Peter Augustsson

Försäljning

peter.augustsson@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 24

Nina Karlsson

Försäljning

nina@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 19

Robert Nilsson

Försäljning

robert@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 16

Margareta Lundström

Försäljning

margareta@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 28

John Svensson

Lager

john@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 25

Magnus Elsius

Ekonomi

magnus@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 32

Urban Lundström

Vice VD 

urban@rondellenmaskin.se

Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 12

Rondellen Maskin AB

Växel: 020 - 120 29 00
Journummer: 0733 - 68 88 70
E-post: info@rondellenmaskin.se


Besöksadress:
Ehns Gata 6
511 56 Kinna

Faktureringsadress:
FE 1879 Scancloud
83190 Östersund

E-post PDF-faktura:
rondellenmaskin@pdf.scancloud.se
 

Öppettider
Må-Fre: 06.00-17.00
Lö: Enl. ök.
Sö: Enl. ök.
 

Bankgiro: 727-9292
Swish:123 459 52 03

Org.nr: 556835-3097
Godkänd för F-skatt.


Har du frågor gällande Rondellen Maskin  och våra tjänster eller vill du ha en offert? Fyll i formuläret så kontaktar vi dig så snart vi kan.