Kontakta oss

Susanne Britmer

Uthyrning 

susanne@rondellenmaskin.se

 Direkt: +46 (0) 31- 10 52 83

Markus Santana

Uthyrning 

markus@rondellenmaskin.se

 Direkt: +46 (0) 31- 10 52 85

Henrik Jansson

Uthyrning 

henrik@rondellenmaskin.se

 Direkt: +46 (0) 31- 10 52 80

Johan Salinder

Uthyrning 

johan@rondellenmaskin.se

 Direkt: +46 (0) 31- 10 52 80

Oliver Wong

Uthyrning 

oliver@rondellenmaskin.se

 Direkt: +46 (0) 31- 10 52 87

Albin Dalenberg

Uthyrning 

albin@rondellenmaskin.se

 Direkt: +46 (0) 320 - 71 54 14

Linus Stamborg

Uthyrning 

linus@rondellenmaskin.se

 Direkt: +46 (0) 31- 10 52 80

Lasse Stjärnsand

Uthyrning 

lasse@rondellenmaskin.se

 Direkt: +46 (0) 31- 10 52 82

Rondellen Maskin AB

Växel:  + 46 (0) 31 - 10 52 80 
Journummer:  0733 - 68 88 70
E-post: info@rondellenmaskin.se


Besöksadress:
Pekhornsvägen 4
438 34 Landvetter 

Faktureringsadress:
FE 1879 Scancloud
83190 Östersund

E-post PDF-faktura:
rondellenmaskin@pdf.scancloud.se
 

Öppettider
Må-Fre: 6.00 -17.00
Lö: Enl. ök.
Sö: Enl. ök.
 

Bankgiro: 727-9292
Swish:123 459 52 03

Org.nr: 556835-3097
Godkänd för F-skatt.


Har du frågor gällande Rondellen Maskin  och våra tjänster eller vill du ha en offert? Fyll i formuläret så kontaktar vi dig så snart vi kan.